Bezpłatne szkolenie LabVIEW organizowane na Politechnice Warszawskiej

LabVIEW jest graficznym środowiskiem programistycznym stworzonym przez firmę National Instruments. Umożliwia szybkie i wygodne tworzenie aplikacji do wielu zastosowań - np. do akwizycji i przetwarzania danych pomiarowych, przeprowadzania testów oraz symulacji zjawisk. Z oprogramowania National Instruments korzystają pracownicy NASA, CERN oraz ESA do realizacji największych inżynierskich wyzwań. LabVIEW znajduje swoje zastosowanie w branżyautomotive, robotyki, elektroenergetyki, automatyki, urządzeń wbudowanych, testów, telekomunikacji oraz innych gałęziach przemysłu. Oprogramowanie to posiada szeroki wachlarz zastosowań w dydaktyce i pracy naukowej.

Cykl warsztatów, na których poznają Państwo sposoby szybkiego tworzenia aplikacji w LabVIEW. Nie jest wymagana wcześniejsza znajomość tego środowiska, zajęcia rozpoczynamy od podstaw. Kurs składa się z 6 zajęć odbywających się co tydzień. Zajęcia będą odbywały się w środy od godziny 16. Pojedyncze spotkanie trwa około dwóch godzin. Kurs rozpocznie się pod koniec marca bieżącego roku. Zakres materiału obejmuje w przybliżeniu zakres komercyjnych szkoleń NI LabVIEW Core 1 oraz Core 2. Korzyści, które wyniosą Państwo z naszych bezpłatnych warsztatów:

• znajomość środowiska LabVIEW może spowodować znaczne przyspieszenie realizacji prac badawczych i projektów naukowych,
  • możliwość bezpłatnego podejścia do egzaminu certyfikującego CLAD (Certified LabVIEW Associate Developer) po zakończeniu szkolenia - jest to w 100% profesjonalny, komercyjny certyfikat.

Rejestracja: https://goo.gl/forms/eDECLYr8Fi3P1wAy1. Rejestracja jest czynna do 14 marca. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji na stronie: poland.ni.com/pw
W przypadku pytań proszę o kontakt:
Katarzyna Kamińska
LabVIEW Student Ambassador